Радость дня :-) жизнь прекрасна!!!
#5121
Отправлено 01 апреля 2014 - 20:26
#5123
Отправлено 02 апреля 2014 - 14:35
Выиграл в ЖЖ подписку на большое иллюстрированное издание книг Кира Булычева:
Приятно, блин =)
|
Поблагодарили: 14 :
|
#5125
Отправлено 02 апреля 2014 - 16:43
#5126
Отправлено 03 апреля 2014 - 20:59
#5127
Отправлено 04 апреля 2014 - 21:51
За эту работу по батику старшенькая получила 1 место на Всекрымском конкурсе (ну и грамоту впридачу)

Это рисунок по стиху Шевченко "Лілея":
ЛIЛЕЯ
«За що мене, як росла я,
Люде не любили?
За що мене, як виросла,
Молодую вбили?
За що вони тепер мене
В палатах вітають,
Царівною називають,
Очей не спускають
З мого цвіту? Дивуються,
Не знають, де діти!
Скажи мені, мій братику,
Королевий цвіте!»
«Я не знаю, моя сестро».
І цвіт королевий
Схилив свою головоньку
Червоно-рожеву
До білого пониклого
Личенька Лілеї.
І заплакала Лілея
Росою-сльозою...
Заплакала і сказала:
«Брате мій, з тобою
Ми давно вже кохаємось,
А я й не сказала,
Як була я людиною,
Як я мордувалась.
Моя мати... чого вона,
Вона все журилась
І на мене, на дитину,
Дивилась, дивилась
І плакала. Я не знаю»:
Мій брате єдиний!
Хто їй лихо заподіяв?
Я була дитина,
Я гралася, забавлялась,
А вона все в'яла
Та нашого злого пана
Кляла-проклинала.
Та й умерла... А мене пан
Взяв догодувати.
Я виросла, викохалась
У білих палатах.
Я не знала, що байстря я,
Що його дитина.
Пан поїхав десь далеко,
А мене покинув.
І прокляли його люде,
Будинок спалили...
А мене, не знаю за що,
Убити — не вбили,
Тілько мої довгі коси
Остригли, накрили
Острижену ганчіркою.
Та ще й реготались.
Жиди навіть нечистії
На мене плювали.
Отаке-то, мій братику,
Було мені в світі.
Молодого, короткого
Не дали дожити
Люде віку. Я умерла
Зимою під тином.
А весною процвіла я
Цвітом при долині,
Цвітом білим, як сніг білим!
Аж гай звеселила.
Зимою люде... боже мій!
В хату не пустили.
А весною, мов на диво,
На мене дивились.
А дівчата заквітчались
І почали звати
Лілеєю-Снігоцвітом;
І я процвітати
Стала в гаї, і в теплиці,
І в білих палатах.
Скажи ж мені, мій братику,
Королевий цвіте:
Нащо мене бог поставив
Цвітом на сім світі?
Щоб людей я веселила,
Тих самих, що вбили
Мене й матір?.. Милосердий,
Святий боже, милий!»
І заплакала Лілея,
А цвіт королевий
Схилив свою головоньку
Червоно-рожеву
На білеє пониклеє
Личенько Лілеї.
[iюля 25 1816, Київ]
если кто-то вдруг твой выключил звук - посмотри в глаза и сделай громче!
|
Поблагодарили: 17 :
|
dr.GAZ, Ta., GUNTER, arrpoSt1m, GerinG, MamaMia, FreeLSD, KillerSerg, GSMmaster, Schwein, Zed, Heavenward, kapelka_vodu, Odin, Mirra, Sirius, НоевКовчег
|
#5129
Отправлено 04 апреля 2014 - 21:59
если кто-то вдруг твой выключил звук - посмотри в глаза и сделай громче!
#5130
Отправлено 04 апреля 2014 - 23:14
|
Поблагодарили: 1
|
#5131
Отправлено 04 апреля 2014 - 23:29
Ну да, ну да... как это у админа дома телек — и без tcp/ip?
#5132
Отправлено 05 апреля 2014 - 00:27
|
Поблагодарили: 1
|
#5133
Отправлено 05 апреля 2014 - 00:31
Это только начало... потом ты накатишь на свисток альтернативную прошивку... потом — соберёшь для этой платформы torrent tv... и так далее
#5134
Отправлено 05 апреля 2014 - 10:10
#5135
Отправлено 05 апреля 2014 - 10:15
По вафле, зараза, не всегда хватает пропускной способности показывать FullHD. Эфир засран по самое "не могу"
#5136
Отправлено 05 апреля 2014 - 10:20
+1. Покнопал недавно смарт филипс у товарища. И приставку к телеку без андроида, по функционалу почти такую же. Печаль печальная и отстойная. Медленно, телек после каждого неудачного нажатия возвращается в режим телевизора, браузер не поддерживае воспроизведение с ех. Короче, понты и обман за дурные деньги.
|
Поблагодарили: 2 :
|
#5137
Отправлено 06 апреля 2014 - 07:17
На второй час обьяснений пришлось прибегнуть к делению в столбик. Понял!
#5138
Отправлено 09 апреля 2014 - 14:36
если кто-то вдруг твой выключил звук - посмотри в глаза и сделай громче!
#5139 Гость_Gala_*
Отправлено 11 апреля 2014 - 06:31
Сообщение отредактировал Gala: 11 апреля 2014 - 11:21
|
Поблагодарили: 1
|
#5140
Отправлено 11 апреля 2014 - 10:32
Я, бывает, перед сном выхожу прогуляться, часа эдак в три ночи... но чтоб бегать — не-е-е.

Помощь

















